En iyi Motorola telsiz modelleri

Motorola telsiz ürünlerinin en çok tercih edilme nedeni şüphesizki sağlamlık ve dayanıklılık anlamında yaşattığı efsanedir. Diğer markaların başarılı olmadığı yerlerde Motorola telsiz çözümleri mükemmeleşir. Günümüz teknolojisine tam entegre ürünleri ile müşterilerin ihtiyaç duyduğu çözümleri sunar, kullanıcılarına hayal kırıklığı yaşatmaz. Motorola telsiz modelleri her sektöre hitap eden iletişim seçenekleri sunar.

Motorola telsiz modelleri

Mototrbo modelleri: Dijital telsiz modelleri DMR teknolojisi kullanan Motorola mototrbo serisi her talebe göre profesyonel çözümler sunar. İster zorlu çalışma ortamları için, istenirse sadece basit iletişim çözümleri için dizayn edilmiştir. Ekiplerinizi hem telsizden hemde cep telefonundan takip edecek alt yapı yazılım çözümlerini de bünyesinde barından Motorola; iş ağınızdaki yükü hafifletir, firmanızı daha güvenli hale getirir. Sayısal telsiz teknolojisi ile kristal berraklığında ses kalitesi ve gelişmiş özellikleri ile işinizi daha verimli hale getirir. Gps özelliği bulunan modelli telsizleri anlık olarak bilgisayarınızdan takip edebilir. Farklı şehirlerdeki telsiz sistemlerinizi ip üzerinden irtibatlandırarak mesafe sınırı tanımaksızın geniş alan telsiz haberleşmesi yapabilirsiniz.

Motorola lisanssız telsiz modelleri: Bireysel kullanım için yada kısa mesafe haberleşme ihtiyaçları için uygun fiyatlı çözümler sunmaya yönelik olan modeller; T serisi olarak geçmektedir. Lisanssız kullanım olanağı ile marketlerde elektronik mağazalarda raflarda yerini almaktadır. İnşaat, güvenlik, fabrika gibi sektör ve kullanım alanlarında ise yarı profesyonel bir telsiz modeli olan XT220 modeli mevcuttur.

Motorola analog telsiz modelleri: Mototrbo serisinin çıkması ile artıkanalog telsizlerin üretimini bitirme kararı alan Motorola, bu sınıfta tek model seçeneği sadece DP1400 el telsizi ve DM1400 araç telsizi vardır. Bu telsiz modellerine de sayısal lisans satın alarak dijital telsize çevrilebildiğini  altını çizerek belirtmekte fayda olduğunu düşünüyoruz. Diğer markalardan alınan analog telsiz modeli, dijital telsize geçen bir dünyada malesef ki çöpe atıldığını belirtmek isteriz. Bu açıdan da analog eski telsiz almak durumunda kalan kullanıcılarında karşılarına en mantıklı alternatif Motorola markası çıkmaktadır.

Siz de ekibiniz için en mükemmel Motorola telsiz modellerinden dilediğinize sahip olmak, kurumunuza en uygun çözüm olacak sistemi öğrenmek için bizle iletişime geçin.