Motorola DP4000 Serisi ATEX Telsizler

Motorola DP4000’serisi atex telsizler, iş güvenliği, sağlamlık ve performansı bir arada sunan geniş özellikler ile donatılmış telsiz ailesidir. DP4000 serisinin ihtiyınıza göre seçebileceğiniz ve hepsinden yüksek verim alacağınız telsizleri bu yazıda bulabilirsiniz. Ürünlerin teknik detayları için üzerine tıklayabilirsiniz.

Motorola Dp4400 FM

Motorola dp4400 fm, patlayıcı emniyetli,hem dijital hem analog çalışabilen suya dayanıklı el telsizidir.

Akıllı ses ve düzenlenebilir ses anonsu özelliği ile birlikte geliştirilmiş e iyi ses performansı ile kaliteli ve pürüzsüz haberleşme olanağı sunmaktadır.Patlama riski bulunan işletmelerde kullanıma son derece uygundur. Atex serisine oranla fiyat olarak neredeyse yarı yarıya daha uygundur. ıp57 özelliği ile suya dayanıklıdır. 5 programlanabilir tuşa ve 32 kanala sahiptir.

MOTOROLA DP4401Ex

Patlayıcı gaz ve yanıcı toz bulunan ortamlarda kullanılmak üzere tasarlanan DP4401Ex, bir atex telsizdir. Güvenli ve kaliteli iletişim için rakipsiz ses deneyimi sunmaktadır.

Motorola DP4801

Motorola dp4801 patlayıcı ve yanıcı madde üretimi yapan işletmelerde kullanımı zorunlu olan patlayıcı emniyetli ve aynı zamanda dijital el telsizidir.