Motorola GM160 Profesyonel Sabit Telsiz

Motorola GM160 Profesyonel Sabit Telsiz

Motorola GM160 serisi telsizler büyüyen ve büyümeye açık olan telsiz takımlarının gelecekteki ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış gelişmiş özellikli telsizlerdir. İnteraktif menüsü, okunabilir ekranı ve tek tuşla her özelliğe ulaşılabilmesi ile GM160kullanıcı dostu bir yapıya sahiptir.
Güvenilirlik ve sağlamlık
Motorola gm160 dayanıklı ve sağlam kasaya sahiptir. . Aşırı zorlu  çalışma koşullarında kullanılmak için tasarlanmış ,ABD Askeri Standartları ve IP54 şartnamede belirtilen zorlukları  aşmaktadır.Kullanım kolaylığı
Sezgisel menü tabanlı kullanıcı ara birimi ve birçok özellikleri ile  hızlı ve kolay erişim sağlar. Kullanımı son derece kolay ve basittir…Mükemmel Ses Kalitesi
Gürültülü çalışma ortamlarında  bile net ve anlaşılır  iletişim yeteneğine sahiptir.

yetenekli veri
Zengin  aksesuar yelpazesini desteklemekte ve kesintisiz veri iletişimi sağlayarak , üçüncü taraf terminaller için bir arayüz sağlar .

Genişletilebilirlik
Motorola GM160 etkileyici bir çok özelliğinin yanı sıra gelen   Mesajları  kayıt etme, depolama ve play- back, gelişmiş güvenlik için şifreleme özellikleri bulunmaktadır.

ekran
14 karakter alfa nümerik büyük ekrana sahiptir. Menu – odaklı çalışma , Sinyal Gücü Göstergesi , Adres Defteri , Saat, Hatırlatma, Alarm , ve çok dilli destek verebilmektedir.

Gelişmiş Sinyal Yeteneği
GM160 sinyalizasyon planlarının kapsamlı bir paketi destekler; Özel LineTM ( CTCSS ) , Dijital Özel LineTM , MDC1200 , QuickCall II ve DTMF .

Frekans aralıkları: motorolagm160
√ VHF (136–174MHz)
√ UHF (403–470MHz)
Özellikleri:
√  128 kanal kapasitesi
√  1-25W ve 25-45W aralıklarında modeller

√  Tek satır 14 karakterli ekran
√  Menü gezinme tuş takımı
√  PL,MDC1200, DTMF ve Quick Call II sinyal gönderebilme
√  Programlanabilir kanal boşlukları (12.5/25 kHz)
√  VOX özelliği
√  Ayarlanabilir güç seviyesi
√  Seçenek paneli eklenebilir

Bu yazıyı sosyal medyada paylaş!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir