Motorola Lisanssız Telsiz Modelleri

Motorola Telsizlerin lider özellikler taşıdıklarını zaten bilmekteyiz. Bu yazıda ise öne çıkan lisanssız telsiz modellerinden bahsedeceğiz, tüm ürünlere değinmeyeceğiz. Model başlıklarının üzerine tıklayarak daha detaylı bilgilerine erişebilirsiniz.

Motorola XT600d

Motorola XT600d, anlık iletişim için oldukça etkili bir lisanssız el telsizidir. Aynı anda bireysel ve grup aramaları yapılabilen bu telsiz işlerinizi tamamen kolaylaştırmak için geliştirilmiştir. Uzaktan kontol, mesajlaşma, konuşma kaydetme, mükemmel ses kalitesi gibi yenilikçi ve gelişmiş özellikler ile donatılmıştır.

Vertex VX241

Vertex, motorolanın bir alt markasıdır. Uygun fiyat ve performans için üretilmiştir. Vertex vx241 lisanssız el telsizi, askeri standartlara sahip, toza,neme , darbelere dayanıklı el telsizidir.

Motorola XT220

Gelişmiş özellikler, sağlamlık ve uzun yıllar kullanım sunmaktadır.

Motorola T80

Motorola tüketici elektroniği sınıfında yer alan bu model lisanssız el telsizi çift olarak satılmaktadır. Paket içeriğinde tek bir adet şarj cihazı 2 şarj yuvası bulunan aksesuarı ile satılmaktadır. 0.5Watt çıkış gücü ile pratik kullanımı mevcuttur. İş amaçlı kullanımlarda tavsiye etmediğimiz bu telsiz modelini, bireysel kullanımlarda tercih edilmesini öneririz.