Motorola Sl2600

Motorola Sl2600

4 Ekim 2017 Kapalı Yazar: admin

Yeni motorola sl2600 el telsizi ,2 satır OLED ekran ve sanal tuş takımına, geniş alan haberleşme için standart capacity plus özelliğine  sahiptir.

Bir önceki versiyonu olan sl1600 modeline göre, daha geniş ekranlı ve ilave edilecek yazılımlarla pek çok teknolojik özelliğin entegre edilebildiği sl2600 modeli , hafifliği ve tasarımı ile kullanıcılara büyük kolaylık sunmaktadır.

Sl2600; kanal değiştirildiğinde hangi kanal geçildiğini kullanıcıya  sesli anons ile bildirir. Anlog modda  5 ton özelliğini destekler, 256 kanal kapasitesine sahiptir.

Telsiz hangi kanalda olursa olsun, hızlı ve pratik bir şekilde ana haberleşme kanalına dönmesini sağlayacak buton özelliği mevcuttur.

Sl2600,özel ve grup haberleşmesi yaparak, istediği kişi ile diğer telsizlere dahil olmadan konuşmalar yapabilir.Ayrıca acil çağrı özelliği  sayesinde, telsiz otomotik gönderme moduna geçerek etrafındaki sesleri iletecektir.Gönderme süresi en az 30 sn, en fazla 120 sn olarak ayarlanabilmektedir.Bu özellik ile işçi güvenliği de sağlanmış olacaktır.

Özel konuşmalarınızda kişisel basit kişisel gizlilik özelliğini aktifleştirmeniz durumunda, bu özelliğe sahip olmayan telsizler konuşmalarınızı dinleyemeyeceklerdir.

Telsiz entegre edilecek ek lisans ile; ileri düzey şifreleme , geniş alan (IP Site) çalışma , çağrı kesme,  telsizin telefon sistemine entegrasyonu ,telsizi susturma , kapalı alan konum takibi ,Trunk ve Geniş alan Trunk kullanma gibi pek çok yetkinliğine sahip olacaktır.

Sl2600 el telsizi; sayısal modda ve röle kanallarında, kapsama alanı dışında kaldığında, cihaz gönderme yapmaz ve sesli olarak kullanıcıyı uyarır.

Genel Özellikler;

Frekans aralıkları:

VHF: 136-174 MHz
UHF: 403-480 MHz
Özellikler;

İnce ve hafif sanal ekran ve tuş takımı modeli
3W (dijital *) / 2W (analog) maksimum iletim gücü
256 kanal
0,5 W ses çıkışı
126 x 55 x 23 mm, 190 g
Çift analog ve MOTOTRBO dijital yetenekli
Bluetooth® 4.0 kablosuz aksesuar bağlantısı ve iç mekan konum takibi1
Uzak yazılım güncellemelerine izin vermek için Wi-Fi® özelliği
Yalnız İşçi işlevi, kullanıcı güvenliğini artırmaya yardımcı olur
Ön ya da ön tuşlarla önceden programlanabilir mesajlaşma sözel olmayan iletişim sağlar
Daha kolay kullanım için Akıllı Ses ve Sesli Duyuru
IP54 ve ABD Askeri Standart 810 C, D, E, F, & G değerlendirmesi
Doğrudan mod, Konvansiyonel, IPSC, Kapasite Artı (tek ve çoklu site) uyumlu

 

Bu yazıyı sosyal medyada paylaş!