Motorola Telsiz Çözümleri

Motorola, telsiz haberleşmesi konusunda öncü markaların başında geliyor. İlk çözümlerinden günümüze kadar kullanıcıların istek ve doğan yeni ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak her zaman yeni çözümleri sunmuştur. Her kullanıcıya ve işletmeye hitap edecek çözümleri bu makale içerisinde görebilecek ve kendinize uygun bir çözümü bulabileceksiniz.

Motorola MOTOTRBO DMR Çözümleri

Motorola MOTOTRBO DMR yani sayısal radyo haberleşme çözümlerinde bir çok yenilikçi ve kullanışlı ürünü vardır. DMR ürün gamında telsiz,araç telsizler ve röleler yer almaktadır. Sayısal yada dijital olarak adlandırılabilin DMR telsiz çözümleri analog telsizlere göre üstün yeteneklere sahiptir. Örneğin analog telsizlerde parazit, kesinti, uğultu ve benzeri durumlar yaşanırken DMR telsizlerde bu tip sorunlar olmamaktadır. Günümüzde Motorola DMR çözümlerinde en çok kullanılan telsiz modelleri ise şunlardır; SL1600, SL4000 ve DP3661.

Motorola TETRA Çözümleri

Gelişen iletişim ağları ve güvenli iletişim ihtiyaçlarını tam karşılamak hatta biraz daha üstüne çıkmak için Motorola TETRA telsiz çözümlerini geliştirmiştir.Tetra çözümlerinde daha iyi güvenlik, çok daha iyi kapsama alanı ve çeşitli aksesuarlar ile kullanım alanı oldukça genişletilmiştir.TETRA telsiz çözümlerinin en büyük avantajı ise geleceğe yöneliktir.Yani şimdiki ve gelecekteki ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılayacak bir çözümdür.Bu yüzden uzun ölçekli bakıldığında maaliyet bakımından oldukça avantajlıdır.En çok kullanılan tetra telsiz modelleri ise şunlardır ; MTP3100, MTP3150 ve MTP8500 EX ATEX.

Motorola Lisanslı ve Lisanssız Çözümler

Motorola Solutions’un her kullanıcıya ve işletmeye çözüm sunduğundan bahsetmiştik.Motorola hem lisanslı hem de lisanssız telsiz çözümleri sunarak her kullanıcıya hitap ettiğini tekrar göstermiş oluyor. Lisanslı telsizleri kullanırken bir ruhsat/lisans almanız gerekirken lisanssız telsizlerde hiçbir ruhsat/lisans almadan kullanabilme özgürlüğünüz vardır. Üstelik lisanssız telsizlerde DMR çözümleri de mevcut.Yani analog telsiz fiyatına lisanssız bir sayısal/dijital telsiz alarak iletişiminizi bir adım öteye taşıyabilir ve sayısal telsizin avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Motorola MOTOTRBO Nitro Çözümleri

Geçtiğimiz aylarda tanıtılan MOTOTRBO Nitro, geniş bant verileri ve uçtan uca şifreleme teknolojilerini kullanıcılarına vurguluyor. Uçtan uca şifreleme ve geniş bant verisi sunarken doğal ses kalitesinden ödün vermeyecek. MOTOTRBO Nitro çözümleri 2019 yılı içerisinde kullanıcılarına yeni ürünlerini sunmayı amaçlıyor. Motorola yeni Nitro çözümlerinde her zaman olduğu gibi kullanıcı istek ve gelişen iletişim ihtiyacına göre ar-ge yaptığını söylüyor.İleriki zamanlarda Nitro ürünleri tanıtıldığında sitemizden detaylı bilgilere ulaşabileceksiniz.