Motorola Telsiz Fiyatları

Motorola telsiz fiyatları, rakipleri ile kıyaslandığında; telsiz ve yedek parça fiyatları bakımından daha ucuzken, performans olarak ta daha uzun ömürlüdür.

Profesyonel telsiz  konusunda son zamanda bütün markaların telsizlerinde teknolojik çağın getirdiği yenilikleri görmek mümkün,  fakat  teknolojik bu yenilikler  telsizin fiyatını da yukarı yönlü değiştirmektedir. Mevcut  bütün markaların  hemen hemen hepsinde aynı teknolojik özellikler mevcuttur fakat , Motorola telsiz burada kendini rakiplerinden  fiyat , performans, geniş servis ağı ve marka imajı ile ön plana çıkarmaktadır. Bir diğer önemli anekdot ise,  rakip markaların yazılım konusundaki eksikliği ve tecrübesizliğidir.

Lisanslı dijital telsizler ,analog telsizlere oranla daha pahalıdır. Patlayıcı emniyetli telsiz konusunda uzman olan Motorola, bu alanda da lider marka olmakla birlikte, fiyat olarak ta en düşüktür. Patlayıcı emniyetli telsiz alan müşteriler genel anlamda markanın bu konudaki  tecrübesine önem vermektedir. İnşaat sektörü telsizin sağlamlığına, otel, organizasyon, restoran gibi sektörler  telsizin fiyatına,  kamu kurum ve kuruluşları , havalimanları v.b sektörler ise yazılımsal desteğe ve servis ağı durumuna dikkat etmektedir.

Genel olarak bütün sektörler için iyi bir telsiz üreticisi olan Motorola telsiz,  geniş aksesuar seçeneği ile her çalışma ortamına farklı ürün grubu seçeneği sunmaktadır. Türkiye geneli geniş servis ağı sayesinde ,arızalı ürününüzü çok kısa bir süre içinde tamir ettirebilirsiniz.

Bazı markalar vardır istemsiz reklam olurlar. Arazi aracı denildiğinde jeep markası  aranıyor, telsiz denildiğinde aklınıza Motorola geliyorsa ,kalbinizi  çoktan kazanmışız  demektir.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir