Neden Motorola telsiz tercih edilmeli?

Telsiz cihazları tüm dünyadaki şirketler ve kamu kurumları için iletişimin olmazsa olmazıdır. Net, anlık ve güvenilir iletişime ihtiyaç duyan insanları birleştiren bir teknoloji kurtarıcıdır.

MOTOTRBO ses ve veri iletişimine olanak sağlayan analog ve dijital çift taraflı radyoların bir portföyüdür. Son dijital teknolojiyle anlık iletişim, kolay karar verme ve kusursuz düzen için en iyi çift taraflı radyo işlevselliğini birleştirir.
MOTOTRBO bas konuş iletişimlerinin tüm yararlarını verimliliği, yeterliği ve güvenliği tümüyle yeni bir seviyeye alan inanılmaz güçlü bir araç içine getirir. MOTOTRBO tamamen işletme iletişiminin gelecek kuşağıdır.

YETENEKLERİ VE İŞTEKİ HASSAS ÖZELLİKLERİ İLERLETME
MOTOTRBO, ihtiyaç olunduğu anda iletişimi ön planda tutmanıza izin veren, İletme Kesme (Transmit Interrupt) gibi yenilikçi özelliklere sahiptir. Man Down ve Lone Worker uygulamaları çalışan yapamadığı zamanlarda yardım çağırır. GPS konum izleme gerçek zamanda araçları, değerli şeyleri ve kullanıcıyı takip eder.

İŞİ ETKİLİ BİR ŞEKİLDE YAPTIRAN UZMAN UYGULAMALARI GELİŞTİRME
MOTOTRBO, iletişim çözümünüzü çevrenize ve işgücüne göre düzenlemeye yardım eden uzman bir Uygulama Geliştirme Programıyla, bugün işletilen işlerin yoluna uyar. Çözümler mesajlaşma ve GPS izlemeden personel izlemesi ve iş emri bilet denetimine sıralanır. Bu gibi uygulamalar tek bir alette çeşitli görevleri başarıyla tamamlamayı kolaylaştırır.

EN ZORLU DURUMLARDA İRTİBATTA KALMA
MOTOTRBO sonuncusuna yapılır. Bizim dayanıklı, su geçirmez ve tabiati gereği güvenli radyolarımız kullanım alanının beş yıla kadar benzerini yapan sıkı bir Hızlandırılmış Yaşam Testi (ALT)’ne dayanır. Biz günlük işlerin ağır şartlarını atlatmak için MOTOTRBO ürünlerini tasarlıyoruz ve düzenliyoruz.

SL4000e SERİLERİ
TAMAMEN KONTROLE İHTİYACI OLAN YÖNETİCİ İÇİN ŞIK VE ZEKİ
Seviyeli iletişimlerde en üst düzey olan çok ince, hafif taşınabilirliğiyle her an bağlı ve kontrolde kal. Çok yönlü ve güçlü, SL4000e Serileri direk işlemlerde yardım eden özelliklerle dolmuştur. Bütünleşmiş Wi-Fi® ve Bluetooth 4.0’dan son işgücü yönetim uygulamaları için tasarlanmış bir kullanıcı arayüzüne, SL4000e Serileri güvenlik ve verimliliği arttırmak için ihtiyacınız olan herşeye sahiptir.

DP3441e
KÜÇÜK, DAYANIKLI VE SU GEÇİRMEZ BİR RADYODAN BÜYÜK PERFORMANS
Çok dolgun ve alışılmadık bir şekilde dayanıklı, MOTOTRBO DP3441e ilerlemekte olan uzmanlar için harika çözümdür. Elinize rahat bir şekilde uyar, ses ve veriyi pürüzsüzce bütünleştirir ve –harika ses kalitesi, şaşırtıcı netlik, üstün yayın alanı, dayanıklı batarya ömrü ve daha fazlası: tümü güçlü ve su geçirmez bir IP68 sınıfı biçim katsayısında paketlenmiştir – son dijital teknolojinin tüm yararlarıyla yüklenir.

DP4000 ATEX ONAYLI ESKİ SERİLER
OLANAK DAHİLİNDEKİ PATLAYICI ALANLAR İÇİN ÖZELLEŞMİŞ ÜRÜNLER
Eski DP4401 ve eski DP4801 potansiyel olarak patlayıcı çevrelerdeki kullanım için ATEX ve eski IEC onaylıdır. Kapsamlı bir özellik seti vardır, ve kolay tanımlama için mavi boyalıdır. Radyolar ATEX onaylı aksesuarların tahsisli bir portfolyosuyla elde edilebilir.

DP4000e SERİLERİ
ANLAŞMAYI REDDEDEN UZMANLAR İÇİN, GÜÇLÜ VE KARMAŞIK
Tam bağlanabilirliğe ihtiyacın olduğunda, DP4000e Serileri teslim eder. Harika ses kalitesi, uzun batarya ömrü, tam renkli alıcı, yerleşik Bluetooth 4.0, bütünleşmiş Wi-Fi, GPS/GLONASS ve mesajlaşma içeren güçlü bir alette tam bir özellik seti ve zengin işlevsellik sunar. TIA4950 onaylı bir sürüm de tehlikeli çevrelerde kullanım için kullanışlıdır.

DP2000e SERİLERİ
ETKİN İLETİŞİM KURMASI GEREKEN MEŞGUL ÇALIŞANLAR İÇİN ÖLÇEKLENEBİLİR, TAŞINABİLİR
DP2000e Serileri maksimum işyeri verimliliğine yönelen bir özellik seti sunar. Gelişmiş ses kalitesi, etkili batarya ömrü, daha uzun dönemli, zeki işitme ve ses bildirimi mücadeleci çevrelerde kolay, etkili iletişim sağlar. Analog ve dijital yetenekler ve basit bir yazılım yükselmesiyle özelliği yayma yeteneğiyle, hazır olduğunda dijitale geçiş yapabilirsin. Ayrıca TIA4950 onaylı bir sürüm tehlikeli çevrelerde kullanım için kullanışlıdır.

SL1600
KOLAY BAĞLANABİLİRLİĞE İHTİYACI OLAN KULLANICILAR İÇİN ÜSTÜN TAŞINABİLİRLİK
Bu ince, hafif radyoyla özgürlüğü keşfedin. İlerleyen teknoloji sezgisel işlemle yüksek performans getirir ve göz alıcı Etkin Görüntü ekranı uzun batarya ömrüyle sağlamlığı ve sadeliği birleştirir. Çok yönlü taşıma serisi seçenekleri elindeki işe odaklanmak için bağlı ve bağımsız kalmana izin verir.

DP1400
BAĞLI KALMAK İSTEYEN GÜNLÜK KULLANICILAR İÇİN BASİT SES İLETİŞİMLERİ
İşgücünüze etkili ve uğraşılır bir şekilde bağlanın ve işiniz büyüdüğü zaman dijitale ilerleyin. DP1400 çift taraflı analog-dijital radyo şimdiki harika ses iletişimini sağlar, veya hazır olduğunuzda var olan sisteminizi ve yükselen yazılımınızı dijital içerisine bütünleştirmek için sadece analog modelini satın alın. Üstün ses kalitesi, üstün yayın bölgesi ve uzun batarya ömrü özelliklerini taşır.

DM1000 SERİLERİ
BAĞLI KALMAK İSTEYEN GÜNLÜK KULLANICILAR İÇİN BASİT SES İLETİŞİMLERİ
Sürücünün dikkati dağılmadan iletişim sağladığından emin olun. DM1400 ve DM1600 mobil radyolar insanlarınızın güvenilir bir şekilde ve uygun maliyet ile bağlı kalması için idealdir, böylece onlar iletişim sağlayabilirler, koordine edebilirler ve işbirliği yapabilirler. Kritik iletişimleri önceliklendirmek için İletme Kesme gibi dijital artı işteki hassas özelliklerin tüm yararlarını sunar.

DM2600
DAHA İYİ BAĞLANABİLİRLİK İSTEYEN MEŞGUL UZMANLAR İÇİN DÜŞÜK MALİYETLİ SES İLETİŞİMLERİ
Dijitalin gücü ulaşılabilir. DM2600 mobil özellikler ses sistemleri kabiliyetini, iki kez arama kapasitesini ve daha net ses iletişimlerini, bütünleştirdi. Zeki Ses ile, sürücülerin cevapsız bir çağrıdan kaçınmak için telsiz sesini ayarlamasına gerek yok: DM2600 çevre gürültüsünü kontrol eder ve kendini otomatik olarak düzenler.

Kumsalda, festivalde veya sadece bir günde tamamlanan kısa gezinin keyfini çıkaran hevesli maceracılar, bizim telsiz müşteri radyolarımızın serisi irtibat halinde olmak için harika bir yoldur. 10 km’ye kadar bir mesafeyle, bu müşteri radyoları macera, tarz ve basit iletişim hakkında ciddi olanlar için en üst aksesuardır. Bizim en son teknolojiye sahip performans telsizler kendi maceraları için güvenilir çift taraflı iletişimlere ihtiyacı olan tehlikeli sporlara istekli kişiler için harikadır. Aileniz, arkadaşlarınız veya takım üyelerinizle daha etkili iletişim için özelliklerle dolan taşıması kolay, yüksek özellikli telsizlerdir.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir