Mototrbo telsiz ürünleri ile hala tanışmadınız mı

Motorola markasının dijital telsiz teknolojisine sahip ürün gamı Mototrbo grubu modelleridir. Yeni nesil telsiz modelleri ile kullanıclarına ne gibi avantajlar sağlayacaklarını öğrendikten sonra hemen sizde Mototrbo ailesi ile tanışmak isteyeceksiniz.

Kamu kurumları ve özel  sektör firmaları için  iletişim büyük önem taşımaktadır. Personeller arasında anlık kesintisiz haberleşme olması iş yükünü azaltacağı için daha az maliyet, daha fazla iş gücü performansı demektir. Çalışanlar arasında telsiz kullanımı hem anlık haberleşmenin yanı sıra, Mototrbo telsiz ürünleri ile anlık GPS sistem persone yada araç takip sistemleride mümkündür.

Geniş alan telsiz haberleşmesi

Büyük metropoller için de geniş alan haberleşme imkanı tanıyan Mototrbo telsiz sistemleri, ip üzerinden birden fazla röle sistemleri link yapılabilmektedir. Böylelikle gerek şehirler arası haberleşme, gerekse metro istasyonları gibi yerlerde iletişim kesintisiz ve anlık yapılabilmektedir.

Düşük maliyet kesintisiz çözüm

Telsizleri satın aldıktan sonra yapacağınız maliyet çok çok düşük kalacaktır. Benzer vir rakibi olmayacak işlevseliğe sahip olmanın yanında, düşük maliyet ile haberleşme taleplerinize profesyonel çözüm olacaktır.

Filonuzu telsiz ile bulun

Mototrbo gps özellikli telsizlerinizi, bilgisayarınızın ekranından anlık olarak takip edebileceksiniz. Araç telsizlerinde bu durum araç takip sistemleri ile eş değer olup pek çok farkı mevcuttur. Birincisi çok daha uygun fiyat ödemeniz, ikincisi araç takip yanında el telsizi olursa personel takibi de mümkündür. Üçüncü ise haberleşme olanağı da sunmasıdır. Tüm bu daha işlevselliğin yanında gps takip sistemi için ekstra bir ücret ödememenizdir.

Dijital telsiz kalitesi

Yeni teknolojiye sahip dijital telsiz modelleri ile daha fazla konuşma süresi sunmak ve %30 daha fazla iletişim imkanı bulunmaktadır. Diğer analog sistemlerin parazitli görüştüğü bir mesafeden bu dijital telsiz ile her daim net ve kaliteli haberleşme sağlarsınız.

Güvenli telsiz iletişimi

Frekans şifreleme özelliği ile güvenli iletişim imkanı vardır. Ayrıca uzaktan telsizlerinize bağlanarak komut verebilir, çalınan yada kaybolan bir telsizinizi kod göndererek öldürebilir kullanımını iptal edebilirsiniz. Telsiz bulunduğunda gene göndereceğiniz kod ile telsizi faal hale getirebilirsiniz.

Dayanıklı telsiz modelleri

Motorola Mototrbo ürün modellerinin hepsi dayanıklı ve sağlam yapıya sahiptirler. İp54 standartlarından, ip68 standartlarına kadar çıkabilen modelleri mevcuttur. Askeri standartlar da bulunan Mototrbo telsizleri her türlü zorlu çalışma ortamlarında kullanabilirsiniz.

Telefon sistemlerinin telsizlere entegrasyonu

Röle sistemine entegre edilecek alt yapı ekipmanları ile tuş takımlı ekranlı modelleri bir cep telefonu gibi kullanabilir, dışarıdan gelen çağrıları telsizinize yönlendirilebilmektedir.

Sınırsız mesajlaşma

Telsizler arasında SMS gönderip alabilrsiniz. Tabii bu özelliği tuş takımlı ve ekranlı ürün modellerini tercih edenler limitsiz kullanabilir, hemde ücretisiz..

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet